pon.. gru 4th, 2023
utorrent
5/5 - (3 votes)

uTorrent to darmowy klient torrent przeznaczony do szybkiego pobierania filmów, gier, kolekcji muzyki i innych plików z Internetu. Można go zainstalować na komputerze i telefonie oraz sterować z poziomu komputera, telefonu oraz zdalnie. Istnieją dwie wersje programu – „Classic” z własnym interfejsem oraz „Web”, którą steruje się przez przeglądarkę.

Istotne cechy programu uTorrent

Ściągnij uTorrent  i ciesz się jego nieograniczonymi możliwościami! Tak w skrócie można podsumować jego funkcjonalność. Utorrent to program, bez którego nie sposób wyobrazić sobie obecnie pobieranie dużych ilości gigabajtów z Internetu. Oczywiście istnieje wiele usług strumieniowania filmów online, platformy do pobierania gier, takie jak Steam, które oferują graczom stosunkowo szybką prędkość pobierania z ich repozytoriów. Jednakże wszystkie te usługi posiadają jedną wspólną wadę – ograniczony zakres dostępnych typów plików.

uTorrent nie ma tego problemu. Możesz pobrać dowolne pliki z dowolnego serwera na świecie, korzystając z łączy w dowolnych witrynach w sieci Bit Torrent. Proces pobierania za pośrednictwem klienta plików .torrent zawsze będzie szybszy dzięki specyfice technologii sieci peer-to-peer. Jak ona działa? Pliki są pobierane fragmentami z wielu komputerów-serwerów innych użytkowników, a Ty nie jesteś uzależniony od pracy jakiegoś centralnego serwisu i jego ograniczeń wynikających z regulaminu lub konstrukcji usługi abonamentowej.

Pobierz uTorrent i ściągaj dowolne treści z sieci peer-to-peer. Możesz też rozpowszechniać wśród innych użytkowników swoje autorskie treści na zasadach licencji Creative Commons.

Zalety programu uTorrent

uTorrent jest chwalony przez użytkowników, gdyż po prostu działa. Nie zacina się, nie przerywa pracy nieoczekiwanymi błędami lub oknami typu pop-up. Nie spowalnia pracy innych programów. Jest szybki i wygodny, a do tego posiada intuicyjny interfejs.

uTorrent download – pobieraj pliki z Internetu bez ograniczeń

Ściągnij uTorrent za darmo w języku polskim dla dowolnej obsługiwanej platformy systemowej dzięki naszemu serwisowi. Wersja Classic jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli pobierasz dowolne pliki, a wersja internetowa „Web” to rozwiązanie idealne do pobierania filmów i innych multimediów dzięki wbudowanej funkcji podglądu online.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *