pon.. lis 28th, 2022
5/5 - (3 votes)

W roku 2018 PS4 wydało jedne z najlepszych gier wszechczasów, ale jedna gra wyróżnia się nad resztą: God of War. Ta przygodowa gra akcji zabiera graczy przez zdewastowaną Amerykę i wprowadza nowy rodzaj rozgrywki zombie, z obłąkanymi, brutalnymi istotami ludzkimi i niepokojącymi “klikaczami”, o które należy się martwić. Ma również historię obejmującą pokolenia, a tak wspaniała gra z pewnością poruszy Twoje serce.

Najlepsze gry wszech czasów zostały wybrane przez GameRadar, niezależny magazyn zajmujący się rankingiem gier wideo. Oprócz corocznego wykazu najlepszych gier w ostatniej dekadzie, witryna znalazła się również w rankingu 100 najlepszych gier wszechczasów. Od maja 2017 roku Grand Theft Auto 5 jest uznawany za jedną z najlepszych gier wideo wszech czasów. W marcu 2020 roku ukaże się Animal Crossing: New Horizon. Podczas gdy Grand Theft Auto 5 jest prawdopodobnie najlepszą grą ostatniej dekady, tytuł z pewnością będzie również najlepszą grą w następnej dekadzie. W przyszłości gra będzie narzędziem kulturalnym i politycznym, a także będzie częścią wirtualnych ślubów, protestów i zamknięć na COVID-19.

Kolejną grą, która zasłużyła na to, by znaleźć się na szczycie listy, jest Dark Souls. Wizjonerska gra firmy FromSoftware pogrąża graczy w świecie, w którym prawie nic nie oddycha, a śmierć to niekończący się cykl. Zainspirowała wielu naśladowców, a jej wizjonerski reżyser, Hidetaka Miyazaki, uczynił z gry kultowy klasyk dla wielu fanów gatunku.

Mass Effect to jedna z najbardziej lubianych serii science-fiction w historii. W serii są trzy gry – pierwsza, druga i trzecia – które zostały w jakiś sposób ulepszone. Na przykład pierwszy dodał lepszą grafikę, poprawił celowanie i balans broni Mako. Wszystkie trzy gry zostały zremasterowane w 2014 roku, skupiając się na historii, która bada etyczny dylemat rasy ludzkiej.

The Sims to gra wideo, która jest świetnym sposobem na wyrażanie emocji. Jej głównym bohaterem jest komputerowiec, który podejmuje decyzje. W drugim akcie gracz kontroluje swój dom i kariery. W akcie trzecim gracz wciela się w robota, który pomaga Simom przetrwać. The Sims odniósł ogromny sukces w 2021 roku i jest uważany za najlepszą grę dekady. Jego projekt poziomu jest unikalny dla każdej osoby i nie możesz przestać na nim grać.

Trzecią grą z serii jest najlepiej sprzedająca się gra RPG, Metal Gear Solid 5. Gra została stworzona przez firmę Square Enix, znaną z gier Marvela. Kontynuacja tytułu z 2007 roku będzie znacznie lepsza, ale są pewne problemy. Ta gra sprawi, że pomyślisz i poczujesz, że naprawdę jej doświadczasz. Druga wersja będzie miała o wiele więcej opcji do zbadania, a trzecia będzie trudniejsza niż pierwsza.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *